Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!

Новини

25 березня в гімназії №1 міста Ківерці відбулось чергове засідання атестаційної комісії І рівня, за рішенням якої учителю математики і фізики Гузюк Л.В. було підтверджено відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «Спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «Старший учитель».

29 березня о 12:39 | Корець І. С. | no comments

Весна - це чудовий час для мандрівок.
«Куди цього разу поїдемо?» – запитували гімназисти своїх класних керівників напередодні канікул.

29 березня о 12:36 | Корець І. С. | no comments

У день весняного рівнодення, що цьогоріч припадає на 20 березня, за стародавнім повір'ям прилітають птахи й розпочинається справжня весна. Віншуючи пробудження природи від сну, учні 3 класу гімназії № 1 міста Ківерці провели захід "Птахи нам на крилах весну принесли".

24 березня о 09:25 | Корець І. С. | no comments

Учні 5-7 класів гімназії №1 міста Ківерці стали учасниками змагань "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" зі спортивного орієнтування під гаслом "Разом переможемо".

22 березня о 14:24 | Корець І. С. | no comments

Планета Земля - наш рідний дім, у якому створені сприятливі умови для нашого існування.

21 березня о 09:22 | Корець І. С. | no comments

У рамках Тижня профорієнтації учні 6 класу гімназії №1 міста Ківерці відвідали підприємство "Волиньагропродукт" у м. Ківерці.

14 березня о 12:21 | Корець І. С. | no comments

Протягом 21-22 лютого 2024 року комунальний заклад «Волинський обласний центр національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді Волинської обласної ради» провів обласну національно-патріотичну онлайн-вікторину «Відун».

14 березня о 09:19 | Корець І. С. | no comments

Вітаємо дев’ятикласницю гімназії №1 міста Ківерці Бондар Анастасію (учитель – Бондар Л. М.) з перемогою у VІ Всеукраїнському конкурсі есе учнівської та студентської молоді «Мій Шевченко», організованому Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти», ГО «Інноваційні обрії України» спільно з п’ятьма університетами України.

13 березня о 09:18 | Корець І. С. | no comments

5 березня 2024 року в Ківерцівській громаді відбувся конкурс юних читців поезії Т.Г.Шевченка "Єднаймо Україну Тарасовим словом"

6 березня о 19:16 | Корець І. С. | no comments

1 березня 2024 року відбувся гімназійний етап конкурсу юних читців поезії Т. Г. Шевченка "Єднаймо Україну Тарасовим словом", приурочений до 210-ї річниці від дня народження митця.

6 березня о 09:14 | Корець І. С. | no comments

Учні гімназії №1 міста Ківерці стали активними учасниками Міжнародного конкурсу з інформатики та комп'ютерного мислення "Бебрас 2023".

29 лютого о 12:53 | Корець І. С. | no comments

Нещодавно учні 2 класу гімназії № 1 міста Ківерці побували у місцевому краєзнавчому музеї. Вони ознайомилися з тваринним світом Ківерцівщини, побачили старовинні предмети побуту.

27 лютого о 12:52 | Корець І. С. | no comments

Білими лебедями в небеса відлітають найкращі. Цвіт української землі. Безстрашні, мужні наші Герої, що віддали своє життя за свободу рідної землі. Вони заслуговують, щоб про них пам’ятали.

24 лютого о 17:50 | Корець І. С. | no comments

А біль Війни – навіки
У душах людських не замовкає.

24 лютого о 11:48 | Корець І. С. | no comments

Коли в нас усе добре, наш мозок шукає, як би щось поліпшити, удосконалити. І щойно з’являються проблеми, ми концентруємося на них, розуміючи, що від їх вирішення залежить наш успіх. Будь-які негаразди, що трапляються в житті, – це досвід.
І таким досвідом поділилася при зустрічі з учнями 8-9 класів гімназії №1 міста Ківерці головний державний інспектор відділу з питань праці Управління інспекційної діяльності у Волинській області Західного міжрегіонального управління Державної служби Борисова Олена Володимирівна.

23 лютого о 12:46 | Корець І. С. | no comments

Революція Гідності 2013-2014 років відома як Євромайдан. Саме на Майдані народилась нова українська нація, готова стояти до кінця, і навіть віддати життя у боротьбі за достойне майбутнє рідної землі.

22 лютого о 12:44 | Корець І. С. | no comments

З Днем єднання! Пам'ятайте, що ми - сильні, рішучі та незалежні. Особливо тоді, коли разом!

19 лютого о 15:44 | Корець І. С. | no comments

Упродовж 05–09 лютого в гімназії №1 міста Ківерці проходив Тиждень психології, заходи якого були спрямовані на підтримку ментального здоров’я, розвиток базових життєвих компетентностей здобувачів освіти, формування психологічної культури, розуміння самого себе як особистості.

10 лютого о 13:59 | Корець І. С. | no comments

Веселий початок тижня у 3 класі гімназії №1 міста Ківерці - День улюбленої іграшки

6 лютого о 14:14 | Корець І. С. | no comments

Шановні батьки громади! Запрошуємо вас доєднуватись до нашої родини - гімназії №1 міста Ківерці!

2 лютого о 14:12 | Корець І. С. | no comments